понеділок, 31 березня 2014 р.

Грузія

Випала мені нагода побувати в Грузії. Почалося все з того, що були дешеві квитки на літак... Отож, ми взяли квиточки. Якоїсь спеціальної мети поїздки не було. Просто подивитися країну, спробувати грузинського вина, побачити гори і море.

Чіткого плану теж не було. Перед виїздом в Київ (звідти летів наш літак) я потратив годину часу на те, щоб знайти і друканути декілька карт Грузії, 100 цікавих фактів про Грузію і інформацію про 10 місць Грузії, які варто відвідати... То була вся підготовка. Все вирішували і планували в дорозі, спонтанно. Тим не менше вийшло все доволі цікаво і насичено.

четвер, 20 березня 2014 р.

Художня теорія

Про основи художнього мистецтва від старого художника-портретиста з Трускавця, якого я навіть не пам'ятаю як звати, бо скоро забуваю імена.

Пройшло кілька днів мого перебування в Трускавці і я вже повністю втягнувся в курортне життя. Пив воду в бюветі, ходив на водні процедури, їв, пив і спав, багато читав (нарешті!), гуляв, придивлявся до життя міста і його гостей, а поміж тим тягнуло мене до малювання... Змалював цілу чорну ручку і кілька листів паперу, малював один портрет. Толком так і нічого з того не вийшло, зате почав придивлятися до облич людей, їхніх форм і зморшок, уявляючи, як би виглядало зображення на папері.

неділя, 9 березня 2014 р.

Шевченко і поп-культура

Тарасові Шевченкові вставлено найбільша кількість пам'ятників у світі. Наприклад, в Трускавці є два пам'ятники Шевченку, вулиця Шевченка, майдан Кобзаря і Палац культури ім. Шевченка - досить немало, як для такого невеликого міста.

Було близько 18:00 і курортне життя йшло повним ходом. Площа кишіла людьми, а будівля з надписом "Бювет мінеральних вод" була схожа на мурашник. Люди збігалися до бювету, як корови до водопою. За людьми і я...